Pokaż wszystkie

  ZESTAWY NAGRÓD BIZNESOWYCH OD MODERN FORMS

  ZESTAWY NAGRÓD BIZNESOWYCH OD MODERN FORMS

  Wyjątkowe wydarzenia biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego, czy mówimy o nagrodach dla pracowników, gadżetach konferencyjnych czy wyróżnieniu partnerów – w Modern Forms stworzymy dla Ciebie dokładnie taki zestaw, jakiego potrzebujesz.

  Dzięki autorskiej technologii oraz doświadczonemu zespołowi doradców i projektantów nasze nagrody biznesowe stały się synonimem prestiżu, jakości i zaufania do efektu – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dość powiedzieć, że nasze medale, statuetki i trofea trafiły do ponad 50 krajów na 6 kontynentach.

  W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować: od pamiątkowych medali i statuetek przez breloki, magnesy po otwieracze i identyfikatory. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami oraz korporacjami, dlatego wiemy, jak stworzyć nagrody spójne zarówno z Twoją marką, jak i samym wydarzeniem. Naszą największą dumą jest zadowolenie Klientów, którzy doceniają oryginalny, personalizowany design, wysoką jakość wykonania i gwarancję termin

  Sprawdź naszą ofertę nagród biznesowych: www.biznes.modernforms.pl

  Zestawy nagród – co możesz zyskać?

  • gwarancja terminu wykonania. W Modern Forms masz pewność, że zestaw nagród pojawi się u Ciebie na czas. Jeśli przed samą konferencją zwiększy się liczba uczestników, pamiętaj, że u nas zawsze możesz domówić kolejne partie medali czy gadżetów.
  • indywidualny projekt, tylko dla Ciebie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół doradców i utalentowanych projektantów, który stworzy dla Ciebie zestaw oryginalnych, spójnych ze sobą nagród. Zadbamy o zgodność z identyfikacją wizualną marki i samego eventu.
  • czas i oszczędności. Zamawiając zestaw nagród, możesz liczyć na specjalne rabaty. O ofertę zapytaj nasz Zespół Obsługi Klienta.
  • dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Wiemy, że każde wydarzenie biznesowe rządzi się swoimi prawami. Nasze zestawy komponujemy tak, aby jak najlepiej spełnić Twoje cele biznesowe i promocyjne – bez zbędnych kosztów.

  Potrzebujesz wyjątkowych zestawów nagród? Skontaktuj się z nami.